+420 720 100 888 info@barta-tour.cz

Green Life

Česká nezisková organizace Spolek Prales dětem se zabývá ochranou tropického deštného pralesa a kriticky ohrožených druhů zvířat na Sumatře v Indonésii, kde vytváří světový příklad fungující soukromé pralesní rezervace Green Life, výchovy a vzdělávání dětí ve vztahu k přírodě, a též proti-pytlácké hlídky Tygří komando, které chrání před pytláctvím nejohroženější zvířata na Zemi, tygry, slony a orangutany sumaterské.


We care about the Planet Eart


Součástí projektu Green Life je ochrana mořských krokodýlů v Singkilských mokřadech a též spolupráce se Spolkem Oceán dětem na čištění oceánu, pláží a korálových útesů od plastových odpadků v souostroví Pulau Banyak, kde vznikl v roce 2016 unikátní projekt Blue Life, jenž chrání taktéž mořské želvy před pytláctvím na ostrově Bangkaru.

Barta Tour je společnost, které záleží na přírodě a životním prostředí naší planety Země.

Jsme lidé, kteří si uvědomují dnešní nelibou situaci a není nám to lhostejné, proto jsme se rozhodli podporovat český neziskový nevládní projekt Green Life, který působí na Sumatře a zabývá se udržením funkčního ekosystému naší planety a pomáhá chránit pralesy, zvířata, moře a oceány.

Využitím našich služeb přispějete do projektu Green Life, kterým je naše firma partnerem. Na našich stránkách naleznete odkaz na transparentní účet kam naše firma přispívá do tohoto projektu.

Připojte se k nám a staňte se společně s námi, lidmi, kterým jde o zdraví naší planety.

We like to support the right things


Oba projekty můžete podpořit na transparentních účtech.

Děkujeme za Zemi.

http://www.pralesdetem.cz            http://www.barta-tour.cz           www.oceandetem.cz