+420 720 100 888 info@barta-tour.cz

Privátní cesty


Společnost Barta Tour vám poskytne privátní toury na míru. Seznamte Nás s tím, co chcetevidět a kam byste se chtěli jet podívat a my Vám zajistíme veškerý servis, průvodce, vstupenky a ostatní potřebné informace. Servis poskytneme v luxusních vozech nebo autobusech s klimatizací a anglicky mluvícím řidičem. V ceně cesty je vyzvednutí v hotelu nebo na letišti a odvoz zpět. Průvodce si můžete vybrat z 6 jazyků.

Rádi přistupujeme ke každému zákazníkovy individuálně. Záleží nám na tom, abys jste si odvezli z naší země ty nejkrásnější vzpomínky. Osobní řidič a průvodce vám bude plně k dispozici a naše kancelář vám připraví výlet na míru vašim přání.

Naše vozy jsou značky Mercedes nebo jiných vyšších tříd s anglicky mluvícími řidiči a vždy dobře ustrojeni. Naši průvodci dělají svou práci velmi rádi a jsou ochotni vám vždy splnit vaše přání.
Detail

P1 - 3h Praha privátní

Během této cesty poznáte ty nejzákladnější místa v Praze. Uvidíte Národní divadlo, Tančící dům a krásu Pražského nábřeží. S průvodcem projdete Pražský hrad a poznáte krásu Staroměstského náměstí.

Detail

P2 - 4h Praha privátní

Komplexní okruh, kterým poznáte celou historickou Prahu. Autobusem se podíváte přes centrum na Pražský hrad. Průvodcem projdete kolem katedrála Sv. Víta přes hrad, Karlův most až na Staroměstské náměstí. Oběd budete mít v historické restauraci u Karlova mostu.Výlet je ukončen plavbou na lodi.

Detail

P3 - 8h Praha privátní

Užijte si jednu hodinu cesty autobusem po centru Prahy a dvě hodiny na palubě krásné historické lodi s výhledem na Prahu a Karlův most. Průvodce vám po celou dobu výletu bude představovat historické zajímavosti Prahy.

Detail

P6 - 4h Karlštejn privátní

Úžasný středověký hrad postavený Karlem IV je místem, který stojí za Vaši návštěvu.Hrad je národní kulturní památkou a je nejnavštěvovanějším hradem v České republice. Cestu vám zpříjemní výklad průvodce o historických souvislostech tohoto hradu České země.

Detail

P7 - 5h Kutná Hora privátní

Kutná Hora byla ve středověku druhým nejdůležitějším místem po Praze. Ve 13 století poskytovalo zdejší místo třetinu produkce stříbra v Evropě. Město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

Detail

P5 - 6h Terezín privátní

Terezín - nikdy nepokořená pevnost postavená císařem Josefem II. k obraně vlasti a ke cti jeho matky Marie Terezie. Město se zapomenutými krásami a neobjevenou historií. Pevnost založená k obraně českých hranic od severu. Současně je to místo, které sloužilo jako koncentrační tábor za druhé světové války.

Detail

P8 - 10h Karlovy Vary privátní

Karlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským střediskem a jeho historie sahá až do 14. století. Uvidíte krásné kolonády s úžasnou architekturou a s ozdravnými vřídly nejrůznějších chutí. Po cestě poznáte krásy České krajiny.

Detail

P9 - 10h Český Krumlov privátní

Celodenním výletem do Českého Krumlova poznáte nádhernou krajinu, ve kterém leží romantické město obklopené řekou, kde pocítíte atmosféru staré doby. Město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.